Strona główna1 » Sportowo - wyścigowe2 » LapTimer LT-Q6000S [GNSS]

Oprogramowanie


Wybierz model, dla którego
szukasz oprogramowania:


Kontakt

 • E-mail:info@qstarz.pl
 • Telefon+48 506 469 296
  +48 (22) 867-07-31
 • Fax+48 (22) 867-07-32
 • Godziny działania sklepupn-cz: 8.00 - 19.00
  pt: 8.00 - 17.00

Płatności

 • Przelewy24
LapTimer LT-Q6000SEtuiAntena GPSPrzewód USBŁadowarka samochodowaLapTimer LT-Q6000S
LapTimer LT-Q6000SEtuiAntena GPSPrzewód USBŁadowarka samochodowaLapTimer LT-Q6000S
Polecamy

LapTimer LT-Q6000S [GNSS]

Dostępność: Niedostępny

Koszt wysyłki: od 15 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15 zł
Poczta Paczka24 - 15 zł
Odbiór osobisty - 0 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena brutto: 1 999 zł

Cena netto: 1 625 zł

Produkt niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Oprogramowanie
 • Do pobrania
 

Qstarz LT-Q6000S LapTimer

 
LT-Q6000S to innowacyjny w pełni automatyczny lap timer (rajdowy rejestrator trasy) oparty na technologii GPS, QZNSS i GLONASS. Ceniony zarówno przez pasjonatów prędkości jak i profesjonalnych zawodników. Urządzenie nie wymaga żadnych zewnętrznych modułów – wszystko mieści się w jednym niewielkim urządzeniu!

Potrafi w czasie rzeczywistym rejestrować czasy okrążeń, prędkości, przyśpieszenia, przeciążenia itp. LT-Q6000 jest przeznaczony do wszystkich rodzajów wyścigów, takich jak: karting, WRC, drag race, motocyklowe, motocross, rally cross itp.

Urządzenie to pozwala również mierzyć czasy przy wyścigach na otwartych torach tj. takich w których start jest w innym miejscu aniżeli meta. Dzięki tej funkcji sprawdzi się znakomicie dla wszystkich zawodników startujących w rajdach samochodowych, wyścigach górskich GSMP oraz innych.  
 

Ekran i przyciski nawigacyjne LT-Q6000S przystosowane są do operowania w rękawicy motocyklowej

   
alt


 
Duży 2.4" kolorowy wyświetlacz gwarantuje znakomitą widoczność w każdych warunkach a do tego ma możliwość zmiany ustawienia jasności. Przyciski nawigacyjne zostały stworzone i rozmieszczone tak, aby z łatwością można było nimi operować w rękawicy motocyklowej.
 
alt
W trakcie jazdy urządzenie analizuje czas przejazdu w trybie Real-Time i zasygnalizuje poprzez zmianę koloru tła czy osiągnąłeś lepszy czy gorszy czas. Zielony kolor świadczy o lepszym czasie na danym sektorze bądź okrążeniu, czerwonym wtedy gdy czas będzie gorszy. Dzięki temu możesz udoskonalać swoją technikę jazdy w czasie rzeczywistym na każdym z sektorów (maksymalnie 25 sektorów).
 

Tracker posiada zróżnicowane tryby pomiaru czasu

 
alt


 
Tryb Drag Race możesz ustawić w tradycyjny sposób na dystans 1/4 mili, 1/8 mili, 100 m lub 400 m. Tryb Circuit Race umożliwia pomiar okrążeń wraz z sektorami (max 25) lub zwyczajnie pojedyncze okrążenie. Jeśli taka elastyczność nie jest wystarczająca, możesz stworzyć własne ustawienia wg indywidualnych potrzeb! Innymi słowy LT-Q6000 będzie twoim najlepszym kompanem. 
 

LapTimer Q6000S GNSS Zapisuje swoje położenie 10 razy na sekundę

   
alt
 
LT-Q6000S obsługuje 10Hz system logowania co oznacza w praktyce, że oblicza swoją pozycję dziesięć razy na sekundę. Taki mechanizm sprawia, że lap timer ten jest precyzyjny we wszystkich sportach motorowych. Wszystko to zasługa bardzo czułego systemu GPS oraz wspomagającemu AGPS. Jeśli znuży cię już kręcenie coraz lepszych czasów LT-Q6000S  możesz używać również jak tradycyjny Data Logger, który posłuży Ci do zarejestrowania przebytej trasy.
 

CZUJNIK PRZECIĄŻEŃ G-Sensor

   
alt
 
Wbudowany czujnik przeciążeń mierzy siłę „G” podczas jazdy, dzięki czemu analiza trasy w oprogramowaniu QRacing staje się jeszcze bardziej wartościowa.
 

Kalendarzowy zapis danych z rejestratora trasy GPS/GLONASS/QZSS + wbudowana pamięć 4 GB

 
alt
 
LT-Q6000 dostęp do zapisanych pomiarów wizualizuje w postaci kalendarza dzięki czemu łatwo odnaleźć interesujące w danej chwili dane. Te dni, które zawierają pomiary są oznaczone czerwonym kolorem. Pamięć o wielkości 4GB wystarczy aby zapisać tysiące okrążeń.
 

LapTimer zabezpieczony przed wodą IP-X3

 
alt

Rejestrator Q6000S jest wysoce odportny na zapylenie i zamoczenie. Urządzenie może pracować obryzgane wodą, na przykład podczas opadu deszczu.

PARAMETRY TECHNICZNE:
chipset MTK II
czułość -165 dBm
lokalizacja GPS/GLONASS/QZSS
obsługiwane protokoły
 • NMEA-0183 (V3.01)
 • GGA 
 • GSA
 • GSV
 • RMC
 • VTG
 • GLL
czas gotowości
 • 35 s - zimny start
 • <1 s - gorący start
 • <15 s - AGPS
wyświetlacz LCD TFT 2,4"
częstotliwość pomiarów  1-10 Hz
rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240
czas pracy do 10 godzin (w zależności od trybu pracy)
przyciski funkcyjne tak
G-sensor tak
pamięć wbudowana 4 GB (~10000 okrążeń)
klasa szczelności IP-x3
interfejs miniUSB
mocowanie auto/motocykl (opcjonalnie)
wymiary 100,5 x 58,5 x 28 (mm)
waga 107 g
  

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 • ​lapTimer QStarz LT-Q6000S [GNSS]
 • adapter mocowania ze śrubą 
 • mocowanie na szybę 
 • śruba adaptera
 • estetyczne etui ochronne
 • przewód miniUSB-USB
 • Ładowarka samochodowa 12 - 24 V
 • antena zewnętrzna GPS/GLONASS/QZSS
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Karta gwarancyjna z indywidualnym kodem aktywacyjnym
 • naklejka

 

Profesjonalne oprogramowanie Qstarz do analizy danych

Oprogramowanie Qstarz Racing i inne programy dedykowane do trackerów GPS Qstarz dostępne są stronie głównej.

 

alt

 

 

Tryb analityczny QRacing

 

alt

 

Analiza wszystkich pomiarów wraz z poszczególnymi sektorami. Prezentacja pomiarów w postaci czterech tabel a w nich najważniejsze dane - prędkości max, min, średnia prędkość, dystans, prędkość na każdym z sektorów, czasy poszczególnych sektorów (split-to-split) oraz najlepsze teoretyczne okrążenie i czasy poszczególnych sektorów (start-to-split)


 
Ttyb graficzno-analityczny programu QRacing

alt

 

Urządzenie podczas jazdy zapisuje wszystkie niezbędne dane umożliwiające ich późniejszą szczegółową analizę. Następnie za pomocą QRacing możemy analizować te dane w dowolny sposób analizując każde pojedyncze okrążenie czy sektor. Punkty pomiarowe tzw. "beacon" (start, meta, sektory), możesz ustawić z poziomu urządzenia będąc na danym torze wyścigowym bądź korzystając z oprogramowania na etapie analizy danych. Nawet jeśli zapiszemy na urządzeniu punkty pomiarowe, nic nie stoi na przeszkodzie by z pomocą QRacing skasować je i ustawić w dowolnie wybranym przez nas miejscu na wyrysowanym wirtualnie torze wyścigowym. Oprogramowanie automatycznie przeliczy czasy poszczególnych sektorów oraz okrążeń!

 

alt

 

Oprogramowanie QRacing umożliwia porównanie w formie graficznej do 3 okrążeń. Każde z nich oznaczone jest dla wygody innym kolorem. Program wykreśla linie przejazdu każdego z wybranych okrążeń, dzięki czemu łatwo dostrzec, która linia jest najszybsza. Po najechaniu kursorem na którekolwiek miejsce na linii przejazdu pojawia się prędkość w danym miejscu. Jeśli chcesz sprawdzić czy prędkość w tym miejscu jest wyższa w innym okrążeniu – po prostu nakieruj kursor na inną linię przejazdu w danym miejscu.

alt

 

Dane z czujnika przeciążeń Qracing obrazuje na wykresie w taki sposób, że miejsca w których było przyśpieszanie są oznaczone cienką linią a miejsca w których było hamowanie linią grubą. Takie zobrazowanie przejazdu znacznie ułatwia analizę pokonywanych zakrętów i naukę wytyczania najszybszej trajektorii pokonywania trasy.
 

alt

 

Jeśli dysponujesz nagraniem video możesz go zsynchronizować z czasami przejazdów!
Poniżej przykład analizy przejazdu wyścigu Drag Race 2 różnych pojazdów.
 

alt

 

Oprogramowanie

Firmware

QRacing V3.94 for Windows

Dataviewer V1.37 for Windows

DashWare 1.9.1

RaceRender 3.66

Firmware Version 1.05.02
Pozostałe produkty z kategorii
BT-Q818XT

BT-Q818XT

430 zł brutto350 zł netto
BT-Q1000eX

BT-Q1000eX

950 zł brutto772 zł netto
Tracker GPS Sportowy

BL-1000GT

1 149 zł brutto934 zł netto